Ogólne

NETFIZ to pierwsza w Polsce platforma dla fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz studentów kierunków związanych z fizjoterapią i masażem, z bogatą zawartością materiałów video, która z miesiąca na miesiąc oraz z tygodnia na tydzień powiększa swoje zasoby o nowe nagrania i materiały.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów praktyków – fizjoterapeutów, osteopatów, ortopedów, m.in. dra Jarosława Ciechomskiego, dra Ryszarda Biernata, dr Roksanę Malak, dra Piotra Godka, czy dra Mariana Majchrzyckiego.

NETFIZ to holistyczne narzędzie na miarę XXI wieku, zarówno dla specjalistów fizjoterapii, którzy pracują w zawodzie już jakiś czas i pragną pogłębiać swoją wiedzę, jaki i dla wszystkich którzy zaczynają swoją karierę zawodową w tym obszarze, a także dla studentów.

NETFIZ daje szereg rozwiązań w postaci metod i technik pracy, wskazówek i zaleceń praktycznych oraz ćwiczeń dla pacjentów, pomocnych w codziennej praktyce terapeuty. Z rozróżnieniem na materiały bardziej i mniej zaawansowane. Wszystkie treści znajdujące się na platformie są zweryfikowane przez ekspertów.

Przyjemna forma zapoznawania się z treściami  – z każdego miejsca, o każdej porze. Dajemy Ci zestaw merytorycznych materiałów w zróżnicowanej formie, z wielu obszarów fizjoterapii, osteopatii i dziedzin z nimi związanych.

Otrzymasz specjalistyczną wiedzę, przekazaną w praktyczny i przystępny sposób, na przykładzie konkretnych opisów przypadków, ćwiczeń, wskazówek, technik pomocnych w terapii, które będziesz mógł zastosować w praktyce gabinetowej lub przekazać swoim pacjentom, czy wykorzystać jako materiał rozwijający Twoją wiedzę i umiejętności.

OGLĄDASZ - materiały kiedy chcesz i selekcjonujesz treści, dodając je do swojej biblioteki. Zyskujesz całodobowy dostęp do materiałów zawierających cenną wiedzę i opis doświadczeń ich autorów.

INSPIRUJESZ SIĘ – treściami, które znajdziesz na platformie. Otrzymasz dawkę solidnej wiedzy od ekspertów i szansę na nowe spojrzenie na znane Ci problemy, z którymi zwracają się do Ciebie pacjenci.

PRAKTYKUJESZ – przekładając to wszystko na swoją praktykę, korzystając ze wskazówek i zaleceń dotyczących terapii.

Platforma z każdym tygodniem i miesiącem poszerza swoją bazę o nowe treści – zarówno nowych filmów, jak i nowych form materiałów merytorycznych. Na platformie obecnie i/lub w niedalekiej przyszłości znajdziesz:

 • Hity wideo
 • Webinary tematyczne
 • Zestawy ćwiczeń dla pacjentów
 • Artykuły
 • Opracowania naukowe
 • Podcasty
 • Porady specjalistów
 • Metody terapii i autoterapii
 • Studia przypadków
 • Badania naukowe
 • Nowe techniki terapeutyczne
 • Recenzje książek z obszaru fizjoterapii

Platforma działa na zasadzie abonamentu, czyli w zamian za stałą miesięczną opłatę dostajesz na czas trwania wykupionej usługi pełen, nielimitowany dostęp do wszystkich oferowanych produkcji. Jeżeli preferujesz niskie kwoty płatne w cyklicznych odstępach, wybierz abonament miesięczny. Jeżeli wolisz zapłacić raz, skorzystaj z abonamentu rocznego w atrakcyjnej cenie. 

Z publikowanych treści i materiałów możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Aby oglądać filmy i korzystać z materiałów wystarczy, że założysz konto i wykupisz jeden z dwóch planów abonamentowych.

Jeżeli jakaś produkcja szczególnie przypadnie Ci do gustu, wystarczy polubić ją klikając łapkę w górę lub dodać ją do zakładki do obejrzenia. Dzięki temu stworzysz własną indywidualną bibliotekę z ulubionymi produkcjami.

Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą roczną możesz skorzystać z płatności on-line (eTransfery, przelewy elektroniczne, karty kredytowe i debetowe) lub płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą miesięczną możesz skorzystać z płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Możesz anulować członkostwo w serwisie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę swojego konta i jednym kliknięciem wybrać przycisk „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu opłaty za użytkowanie serwisu w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie będą już od Ciebie pobierane. Z materiałów w serwisie możesz korzystać do momentu, aż wygaśnie dany cykl rozliczeniowy. Jeżeli dojedziesz do wniosku, że decyzja o rezygnacji była przedwczesna, zawsze możesz odnowić członkostwo.